| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμοσμένο σχέδιο υδραυλικού συστήματος |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 360 bar για χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 220 bar πίεση για το αλουμίνιο |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Πυροσβεστήρες σε ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μειώσεως πίεσης. αντίστοιχη βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία του προϊόντος | Ομάδα δοκιμαστικής βαλβίδας τροφοδοσίας πετρελαίου με ατσάλινο σώμα QT500-7 επιφάνειας εξορυκτήρα απ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | QT500-7 μπλοκ βαλβίδας από χάλυβα με διάφραγμα συσσωρευτή εξορυκτήρα πιλότος εξοπλισμό προμήθειας πε |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Δοκιμαστής VBCD-SE-FL λειτουργούν υπερκεντρική βαλβίδα με διπλή βαλβίδα ισορροπίας με βάση το ατσάλι |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | ατσάλινο σώμα 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa και 210Mpa, εξαρτάται από το σώμα της βαλβίδας |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας του πιλότου |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 ή αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστής VBCD-SE-FL λειτουργούν υπερκεντρική βαλβίδα με διπλή βαλβίδα ισορροπίας με βάση το ατσάλι |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | ατσάλινο σώμα 35Mpa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa και 209Mpa, εξαρτάται από το σώμα της βαλβίδας |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας του πιλότου |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 ή αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | Εναλλακτικές τεχνικές προδιαγραφές για την εφαρμογή των εν λόγω προδιαγραφών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | σωλήνες ή πλάκες |
| Χαρακτηριστικά | Υλικό από χάλυβα |
| Ενημέρωση | υγρό μέσο πετρελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναλλακτικές τεχνικές προδιαγραφές για την εφαρμογή των εν λόγω προδιαγραφών |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | σωλήνες ή πλάκες |
| Χαρακτηριστικά | Υλικό χάλυβα |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΠΚ10-Γ1/2 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| Υλικό | πρώτες ύλες QT500-7 |
| Συσκευή | Καρτόνι/ξύλινο κουτί/παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία του προϊόντος | προμήθεια πετρελαίου πιλότου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-31L-0-N βαλβίδα φυσίγγιας με ηλεκτροσόκ, υδραυλική 3οδική 2ο θέση πρίζα στη βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Επικαιροποίηση |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |