| Υλικό | VRDD Διπλή βαλβίδα ελέγχου με δύο βαλβίδες υδραυλικής κλειδαριάς |
|---|---|
| Εφαρμογή | ανταλλακτικά μηχανημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Τροχαία ή σφραγισμένα με λάδι |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος υγρού ελαίου |
| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα αντισύγκλισης με χειρισμό πιλότου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 350 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar τύπος υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Υλικό | VRSE G1/2 G1/4 μέγεθος νήματος μονό πιλότο βαλβίδα ελέγχου, μία βαλβίδα ελέγχου υδραυλική κλειδαριά |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | Διαθέσιμη πλάκα/σωληνοειδής πλάκα/φλάνσα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος πετρελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας Υδραυλικό σύστημα με δοκιμαστική βαλβίδα πετρελαίου, δοκιμαστικό κιτ παροχής πετρελαίου με |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar εξαρτάται από τον τύπο του υλικού του σώματος της βαλβίδας |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa μέγιστη πίεση |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης. |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα κλειδώματος VRDL με βαλβίδα ελέγχου διπλού πιλότου με 20-100L |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά Υδραυλικού Συστήματος |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου τοποθέτησης πλάκας και τύπου σωλήνα |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Ενημέρωση | Βαλβίδα ελέγχου πετρελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | KSXS08S-60-350 Kaienli κατασκευασμένη Πιλότος λειτουργεί βαλβίδα ελέγχου, συλλογές με βαλβίδα κλειδώ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία του προϊόντος | ΒΡΣΔ βαλβίδα κλειδώματος υδραυλικής με ένα μόνο φυσίγγιο με βαλβίδα ελέγχου G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 με χ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός/εμπορικός/κατοικημένος |
| Τύπος σύνδεσης | Πλάκα/Συσσωματώδης |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Επικεφαλής VRSL-FL με ατσάλινο σωλήνα βαλβίδας υδραυλικού φυσίγγου |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | σωλήνες ή πλάκες |
| Χαρακτηριστικά | Υλικό QT500-7 |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία προϊόντος | διαφόρων μεγεθών νήματος διπλό πιλότο βαλβίδα ισορροπίας με ροή 20-180L |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 350 0Bar |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφάλαιο 4 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χρήση υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Κλειδωτή βαλβίδα τύπου σωλήνων και πλακών |
| μπλοκ βαλβίδας | από χάλυβα QT500-7 σωλήνα βαλβίδας |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |