| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική βαλβίδα σόλενοειδούς 2 θέσης 6 οδών |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar |
| Όλες οι εξωτερικές διεπαφές με νήματα | JIS B2351G3/8 |
| επιφάνεια σώματος βαλβίδας | επεξεργασία επιφάνειας κράματος ψευδαργύρου και νικελίου |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | KSV10-43-0-N SOLENOID CARTRIDGE VALVE SPOOL, 4 WAY 2 POSITION VALVES, βαλβίδα ελέγχου ενεργοποίησης/ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC10-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 23 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 2 Θέση 4 Δρόμος |
| Ονομασία προϊόντος | Κατασκευή υδραυλικών αναλογικών σόλενοειδών βαλβίδων, αναλογικών βαλβίδων μείωσης πίεσης KDPR08-33 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar / 350 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | σύμφωνα με ζητούμενος |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικές συσσωρευτές βαλβίδων με σόλενοειδή βαλβίδα, σωλήνα βαλβίδας από χάλυβα, συνδυασμός βαλβίδ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar εξαρτάται από τον τύπο του υλικού του σώματος της βαλβίδας |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa μέγιστη πίεση |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης του φυσίγγου |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένο σχέδιο υδραυλικού συστήματος, συλλογές βαλβίδων με βαλβίδα σόλενοειδούς, ατσάλινο σώμα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 350bar για χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 210bar για το αλουμίνιο |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ με φυσίγγιο |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης. |
| Ονομασία του προϊόντος | Σιδηροδρομικό βαλβίδα σώμα με διάφραγμα συσσωρευτή πιλοτικό εξοπλισμό παροχής πετρελαίου κατασκευασμ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar εξαρτάται από τον τύπο του υλικού του σώματος της βαλβίδας |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa μέγιστη πίεση |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης του φυσίγγου |
| Ονομασία προϊόντος | KSV104754B-0-N υδραυλική βαλβίδα σόλενοειδούς τύπου βαλβίδας λαμπτήρα πετρελαίου με τετράδρομη υδραυ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC10-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 220,70 L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 3 |
| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα σφαίρας / βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης |
|---|---|
| Τύποι | Δύομερή βαλβίδα υψηλής πίεσης/3μερή βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρας HBKH |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα / λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | βαλβίδα αποκοπής |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV104754B-0-N Προσαρμοσμένη βαλβίδα σόλενοειδούς τύπου βαλβίδας λαδιού με τετραδιάστατη υδραυλική β |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC10-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 3 |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική αναλογική βαλβίδα ηλεκτροσόκ, αναλογική βαλβίδα μείωσης πίεσης KDPR08-33 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar / 350 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) |
| Μεσαία | Λιπαντικό πετρελαίου |
| Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | σύμφωνα με ζητούμενος |