| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλικές πολλαπλές βαλβίδων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλικές πολλαπλές βαλβίδων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 351 bar / 211 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 36 MPa/ 22 MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης του φυσίγγου |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλικές πολλαπλές βαλβίδων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Σιδηροδρομικό σωλήνα βαλβίδας με μειωτική πίεση αναλογική βαλβίδα ηλεκτροσόλεως υδραυλικές σωληνώσει |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar εξαρτάται από τον τύπο του υλικού του σώματος της βαλβίδας |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία προϊόντος | KSXS08S-60-350 Kaienli κατασκευασμένη Πιλότος λειτουργεί βαλβίδα ελέγχου, συλλογές με βαλβίδα κλειδώ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία του προϊόντος | KSXS08S-60-350 Kaienli κατασκευασμένη Πιλότος λειτουργεί βαλβίδα ελέγχου, συλλογές με βαλβίδα κλειδώ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα σφαίρας / βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min |
| αρχή λειτουργίας | βαλβίδα αποκοπής |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα KSV10-44 με άμεση δράση 2 θέσεις 4 οδικές κατευθυντικές ρυθμίσεις |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Επικεφαλής |
| Αντίσταση στην πίεση | 360 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 25 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 θέση 5 τρόπος |
| Ονομασία του προϊόντος | Έξι οδοι δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | 2 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | VC10-2 τυπική κοιλότητα |
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 60L ροή ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |