| Ονομασία του προϊόντος | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min |
| αρχή λειτουργίας | θέση τρία διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφαλίδα ανακούφισης KRV-S08 |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 35Mb |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 30 lpm |
| Φίλτρο | Μέσα στο επίπεδο NAS9 |
| Υλικό | VRSE G1/2 G1/4 μέγεθος νήματος μονό πιλότο βαλβίδα ελέγχου, μία βαλβίδα ελέγχου υδραυλική κλειδαριά |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | Διαθέσιμη πλάκα/σωληνοειδής πλάκα/φλάνσα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος πετρελαίου |
| Ονομασία προϊόντος | ΚΑΡΤΡΟΥΛΗ ΚΑΡΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΛΕΝΟΥΔΗΣ ΚΑΡΤΡΟΥΛΗΣ ΚΑΡΤΡΟΥΛΗΣ ΚΑΡΤΡΟΥΛΗΣ ΚΑΡΤΡΟΥΛΗΣ ΚΑΡΤΡΟΥΛΗΣ ΚΑΡΤΡΟΥΛΗΣ ΚΑ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Επικεφαλής |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 110,40 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 2 Θέση 4 Δρόμος |
| Ονομασία προϊόντος | 5 τρόπος 3 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| κοιλότητα | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 164 ml |
| Αρχή λειτουργίας | 3 θέση 5 τρόπος |
| Ονομασία του προϊόντος | 2 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 113L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία προϊόντος | 2 WAY 2 POSITION σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 360 bar |
| Ονομαστική ροή | 114L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία προϊόντος | 2 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 113L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar = 5075psi |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min |
| αρχή λειτουργίας | θέση τρία διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | Δύο τράπεζες 6 δρόμου 2 θέση σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 100L/min |
| Τεχνική συσκευή | DC27V±15% |
| Τύπος υποδοχών | ΕΡ DT04-2P |