| Ονομασία του προϊόντος | 2-6 ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Μέγιστη πίεση 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Φαλβίδα ηλεκτροσόκ με ενεργοποιημένη / απενεργοποιημένη |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | μια βαλβίδα ρυθμιστικών βαλβίδων τρόπων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Ονομασία προϊόντος | 8 οδός 2 θέση βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 100bar |
| Τύπος βαλβίδας | σε κλειστή βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Καταγωγή | Ηπειρωτική Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | VC08-2, CV10, CV12... |
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 30 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | KDPR08-33-0-N Kaienli εξατομικευμένη υδραυλική πίεση μειώσει πορτοφολική βαλβίδα σολενοειδούς |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | P: 350 bar, T: 30 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/Min, βλ. διάγραμμα επιδόσεων |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20 °C έως 90 °C, τυποποιημένη σφραγίδα από νιτρικό καουτσούκ |
| Ονομασία προϊόντος | Αντίστροφη ανάλογη βαλβίδα υπερχείλισης (βαλβίδα κώνων) για τον πειραματικό έλεγχο |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 5 λίτρα/λεπτο |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο θέσεις Δύο οδικές προπροσωπικές λειτουργίες |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα ανακούφισης / βαλβίδα υπερχείλισης |
|---|---|
| Σωλήνες | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 25L/Min |
| Ποσοστό εσωτερικής διαρροής | 2 θύρες σε 10 bar, μέγιστο 5 σταγόνες/λεπτο |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποιημένα συστήματα ελέγχου |
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar, 350 bar, 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | μια βαλβίδα ρυθμιστικών βαλβίδων τρόπων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | Δορυφορικό τύπο της σειράς KSQMV για έλεγχο μονοδιάστατου αερίου με βαλβίδα ανακούφισης ροής αερίου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Τύπος σωληνοειδής |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |