| Ονομασία του προϊόντος | VBCD-ED-A G1/2 με ροή 60L διπλή βαλβίδα overcenter, διπλή βαλβίδα ισορροπίας πιλότου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 350 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar τύπος υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | διαφόρων μεγεθών νήματος διπλό πιλότο βαλβίδα ισορροπίας με ροή 20-180L |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 350 0Bar |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-24L-0-N υδραυλική βαλβίδα σόλενοειδούς φυσίγγιου, διπλής κατεύθυνσης δύο θέσεων σόλενοειδής βα |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar = 5075psi |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική σόλενοειδή βαλβίδα KSV10-24L-0-N με νήμα φυσίγγιο με σύνδεσμο DG ER 12V ή 24V |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar, πίεση 1 θύρας: 250Bar |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | KSF12-22-0-N διπλή διπλή θέση VC-10 κοιλότητα με νήμα υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόλεως |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Vc10-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-30L-0-N υδραυλική σόλενοειδής βαλβίδα τριών κατευθύνσεων δύο θέσεων ER DT04-2P 12V ή 24V |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Επικαιροποίηση |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-33L-0-N τυποποιημένη βαλβίδα σόλενοειδούς με 24V 12V υδροδύναμη αντί υδραυλικής βαλβίδας 3 τρό |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Επικαιροποίηση |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 οδός 2 θέση πρίζας στην σόλενοειδή βαλβίδα |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-35L-0-N 3 οδός 2 θέση βύσμα σε σόλενοειδή βαλβίδα, τύπου φυσίγγιο ελέγχου ροής υδραυλική σόλεν |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC08-3 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα / λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Τύπος θέσης 3 οδού 2 |
| Ονομασία προϊόντος | KSV10-34L-0-N τριών τρόπων θέση twp σε εκτός ελέγχου υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόκ υδραδύναμη αντί βα |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Vc10-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφάλαιο 3 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17 |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Vc10-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 2 θέση 3 τρόπος |