| Ονομασία του προϊόντος | Δοκιμαστής VBCD-SE-FL λειτουργούν υπερκεντρική βαλβίδα με διπλή βαλβίδα ισορροπίας με βάση το ατσάλι |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | ατσάλινο σώμα 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa και 210Mpa, εξαρτάται από το σώμα της βαλβίδας |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας του πιλότου |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD-1-2DE με δύο βαλβίδες ισορροπίας, βαλβίδα G1/2 με διπλά φυσίγγια |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Σειρά ροής | από 20 λίτρα έως 150 λίτρα ανάλογα με την απαίτησή σας |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | από χάλυβα QT 500-7 ή 6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος | KSF12-22-0-N διπλής διεύθυνσης διπλής θέσης υδραυλική πρίζα σε σόλενοειδή βαλβίδα,2-2 βαλβίδα σόλενο |
|---|---|
| κοιλότητα | VC12-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar = 5075psi |
| Ονομαστική ροή | 113L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδοι 2 θέση |
| Ονομασία προϊόντος | KSF16-22-0-N Hydraforce αντικατάσταση τυποποιημένης υδραυλικής συσσωρευτικής βαλβίδας με διπλή διπλή |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC12-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα ανακούφισης πίεσης και βαλβίδα ασφαλείας |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 25L/Min |
| Ποσοστό εσωτερικής διαρροής | 2 θύρες σε 10 bar, μέγιστο 5 σταγόνες/λεπτο |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαιο 3 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 350 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar τύπος υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία του προϊόντος | KPV72-31 2 θέση 3 οδός VC12-3 υδραδύναμη κοιλότητας αναλογική βαλβίδα ροής και υδραυλική βαλβίδα σολ |
|---|---|
| κοιλότητα | VC12-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία προϊόντος | Κατασκευή υδραυλικών αναλογικών σόλενοειδών βαλβίδων, αναλογικών βαλβίδων μείωσης πίεσης KDPR08-33 |
|---|---|
| κοιλότητα | σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar / 350 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία προϊόντος | KPV72-30 2 θέση 3 οδός VC12-3 υδραδύναμη σωματικής κοιλότητας αναλογική βαλβίδα ροής και υδραυλική β |
|---|---|
| κοιλότητα | VC12-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστής VBCD-SE-FL λειτουργούν υπερκεντρική βαλβίδα με διπλή βαλβίδα ισορροπίας με βάση το ατσάλι |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | ατσάλινο σώμα 35Mpa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa και 209Mpa, εξαρτάται από το σώμα της βαλβίδας |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας του πιλότου |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 ή αλουμινίου |