| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποιημένα συστήματα ελέγχου |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 250 |
| Ονομαστική ροή | 30L/min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min |
| αρχή λειτουργίας | θέση τρία διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Τρία θέσεις δύο δρόμοι. |
| Ονομασία προϊόντος | Αντίστροφη ανάλογη βαλβίδα υπερχείλισης (βαλβίδα κώνων) για τον πειραματικό έλεγχο |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 5 λίτρα/λεπτο |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο θέσεις Δύο οδικές προπροσωπικές λειτουργίες |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποιημένα συστήματα ελέγχου |
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar, 350 bar, 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | KPV72-30A υδραυλική σολενοειδή βαλβίδα, αναλογική βαλβίδα ροής, συνδετήρας ER DG 12V 24V 13V 27V ανα |
|---|---|
| Σωλήνες | VC12-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία προϊόντος | KSP08-28S-0-N υδραυλική βαλβίδα σολενοειδούς, κατευθυντική βαλβίδα αναλογίας με σύνδεσμο επείγοντος |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC08-2S |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Περιγραφή | Δύο σημεία Περιγραφή: Ηλεκτρομαγνητική αναλογική κίνηση, διπλής κατεύθυνσης, άμεσης δράσης τύπου τρο |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα |
| Ονομασία του προϊόντος | KPR58-38A-0-N Διαφορετικές υδραυλικές βαλβίδες μείωσης πίεσης Hydrforce, Μείωση πίεσης από τον ήλιο |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | 390 bar (5700 psi) |
| Ονομαστική ροή | 18 lpm μέγιστο |
| αρχή λειτουργίας | Τρίπτυχος βαλβίδα τροχιάς |
| Ονομασία του προϊόντος | μια βαλβίδα ρυθμιστικών βαλβίδων τρόπων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |