| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα ελέγχου μονόδρομου τύπου |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-2 κοιλότητα |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | Ρύση 30L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | KSP08-25-0-N υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόκ με κατεύθυνση, αναλογική βαλβίδα, αναλογική κατεύθυνση |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | 3-4 16 UNF |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Περιγραφή | Δύο σημεία Περιγραφή: Ηλεκτρομαγνητική αναλογική κίνηση, διπλής κατεύθυνσης, άμεσης δράσης τύπου τρο |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικές συσσωρευτές βαλβίδων, ονομαστικής ροής 400L ηλεκτρική υδραυλική βαλβίδα σολενοειδούς με α |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar εξαρτάται από τον τύπο του υλικού του σώματος της βαλβίδας |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | OEM ODM διαθέσιμα συσσωρευτές βαλβίδων με sloenoid βαλβίδα τράπεζα υδραυλικό σύστημα χρήση αναλογική |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | για το 6061-6T: 210bar αλουμινένιο σώμα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa, η πίεση από χάλυβα ή αλουμίνιο είναι διαφορετική |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία προϊόντος | KSF12-22-0-N διπλή διπλή θέση VC-10 κοιλότητα με νήμα υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόλεως |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Vc10-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-35L-0-N 3 οδός 2 θέση βύσμα σε σόλενοειδή βαλβίδα, τύπου φυσίγγιο ελέγχου ροής υδραυλική σόλεν |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC08-3 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα / λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Τύπος θέσης 3 οδού 2 |
| Ονομασία προϊόντος | KSV10-34L-0-N τριών τρόπων θέση twp σε εκτός ελέγχου υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόκ υδραδύναμη αντί βα |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Vc10-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-40-0-N διπλή σπείρα υδραυλική σολενοειδή βαλβίδα, 2 θέση 4 τρόπος ενεργοποίησης / απενεργοποίη |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 110,40 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | 2 ΘΕΣΗ 4 ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΣ ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΥ ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΥ |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-47A-0-N υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόκ με διπλή τροχιά 4 οδών 3 θέσεων με νήματα |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 11,4L/min και 207 bar (3000 psi), η μέγιστη συχνότητα διαρροής είναι 278 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαιο 7 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυποποιημένη τρύπα VC08-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 328 ml/Min κατ' ανώτατο όριο σε 210 bar |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |