| Ονομασία προϊόντος | αντλία φορτηγών ή βιομηχανικών μηχανημάτων με μία βαλβίδα υπερκέντρου, διπλή βαλβίδα αντίστασης με π |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 361 bar / αλουμίνιο 221 bar όπως ζητήθηκε |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 360 bar |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεφαλίδα / βαλβίδα αντίστασης |
| Υλικό βαλβίδας | συνήθως με υλικό από χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική αναλογική βαλβίδα ηλεκτροσόκ, αναλογική βαλβίδα μείωσης πίεσης KDPR08-33 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar / 350 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) |
| Μεσαία | Λιπαντικό πετρελαίου |
| Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | σύμφωνα με ζητούμενος |
| Ονομασία του προϊόντος | KPV72-30A υδραυλική σολενοειδή βαλβίδα, αναλογική βαλβίδα ροής, συνδετήρας ER DG 12V 24V 13V 27V ανα |
|---|---|
| Σωλήνες | VC12-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία προϊόντος | KSP08-28S-0-N υδραυλική βαλβίδα σολενοειδούς, κατευθυντική βαλβίδα αναλογίας με σύνδεσμο επείγοντος |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC08-2S |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Περιγραφή | Δύο σημεία Περιγραφή: Ηλεκτρομαγνητική αναλογική κίνηση, διπλής κατεύθυνσης, άμεσης δράσης τύπου τρο |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΦΒΒ-150/550 βαρέα φορτηγά υδραυλικά συστήματα βαλβίδας έκρηξης, κατασκευή υδραυλικών βαλβίδων αντι |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 550bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 55 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα καταστολής φλόγας |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική σόλενοειδή βαλβίδα KSV10-24L-0-N με νήμα φυσίγγιο με σύνδεσμο DG ER 12V ή 24V |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar, πίεση 1 θύρας: 250Bar |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-30L-0-N υδραυλική σόλενοειδής βαλβίδα τριών κατευθύνσεων δύο θέσεων ER DT04-2P 12V ή 24V |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Επικαιροποίηση |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-33L-0-N τυποποιημένη βαλβίδα σόλενοειδούς με 24V 12V υδροδύναμη αντί υδραυλικής βαλβίδας 3 τρό |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Επικαιροποίηση |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 οδός 2 θέση πρίζας στην σόλενοειδή βαλβίδα |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφάλαιο 3 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17 |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Vc10-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 2 θέση 3 τρόπος |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-47BL-0-N τέσσερις πόρτες βαλβίδα τροχιά + δύο συνδετήρες υδραυλική βαλβίδα πρότυπο μπορεί να α |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυποποιημένη τρύπα VC08-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |