| Υλικό | VRSE G1/2 G1/4 μέγεθος νήματος μονό πιλότο βαλβίδα ελέγχου, μία βαλβίδα ελέγχου υδραυλική κλειδαριά |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | Διαθέσιμη πλάκα/σωληνοειδής πλάκα/φλάνσα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος πετρελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | Δύο θέσεις 3 οδοι υψηλής πίεσης υδραυλική βαλβίδα σφαίρας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min, επίσης μπορεί να κάνει ως αίτηση ροή σας |
| αρχή λειτουργίας | βαλβίδα διακοπής / βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένο σχέδιο υδραυλικού συστήματος, συλλογές βαλβίδων με βαλβίδα σόλενοειδούς, ατσάλινο σώμα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 350bar για χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 210bar για το αλουμίνιο |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ με φυσίγγιο |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης. |
| Ονομασία προϊόντος | KSV10-34-0-N Τυποποιημένη υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόκ με συνδετήρα DG DIN43650,υδραυλική βαλβίδα ελ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Vc10-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική ανακουφιστική βαλβίδα |
|---|---|
| Σωλήνες | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 80 lpm |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα ελέγχου μονόδρομου τύπου |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-2 κοιλότητα |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | Ρύση 30L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD G1/2 DF/FL δύο βαλβίδες overcenter βαλβίδα με G1/2 μέγεθος νήματος διπλή βαλβίδα ανακούφισης σω |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT 500-7 |
| Ονομασία του προϊόντος | LD1-25-1DTTR-10 Πάρκερ αντί του τύπου υδραυλικής βαλβίδας κλειδώματος με διπλή βαλβίδα ανακούφισης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Ενημέρωση | Βαλβίδα ελέγχου πετρελαίου |
| Υλικό | VRDE Με βαλβίδα ελέγχου hydraforce με ατσάλινο σώμα υδραυλική πιλοτική λειτουργία βαλβίδα κλειδώματο |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | Διαθέσιμη πλάκα/σωληνοειδής πλάκα/φλάνσα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος πετρελαίου |
| Υλικό | KDPS5A1-G3/8-FL μονόδρομη βαλβίδα ελέγχου με G3/8 πιλοτική βαλβίδα ελέγχου, ατσάλινη υδραυλική βαλβί |
|---|---|
| Εφαρμογή | ανταλλακτικά μηχανημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Εγκατάσταση πλάκας και σωλήνες |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος υγρού ελαίου |