| Ονομασία προϊόντος | BKH SAE βαλβίδα σφαίρας κατασκευασμένη στην Κίνα από χάλυβα βαλβίδα μπλοκ, QT500-7 υδραυλική βαλβίδα |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min ή ζητούμενη ροή |
| Αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία του προϊόντος | HBKH υψηλής πίεσης ευθεία βαλβίδα σφαίρας, υδραυλική βαλβίδα διακοπής, προσαρμοσμένη υδραυλική βαλβί |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min ή ζητούμενη ροή |
| αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένο σχέδιο υδραυλικού συστήματος, συλλογές βαλβίδων με βαλβίδα σόλενοειδούς,Ατσάλινο σώμα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 350bar για χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 210bar για το αλουμίνιο |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Συμπλέκτες ηλεκτροσυσσωματικών βαλβίδων |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης. |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένο σχέδιο υδραυλικού συστήματος |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 360bar για χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 220bar για το αλουμίνιο |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Πυροσβεστήρες σε ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μειώσεως πίεσης. αντίστοιχη βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Product Name | customized hydraulic system design |
|---|---|
| Rated pressure | 361bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| valve type 1 | plug in solenoid valves |
| valve type 2 | pressure reducing valve/proportional solenoid valve |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμοσμένο σχέδιο υδραυλικού συστήματος |
|---|---|
| Rated pressure | 361 bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Συμπλέκτες ηλεκτροσυσσωματικών βαλβίδων |
| valve type 2 | pressure reduce valve. proportional solenoid valve |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμοσμένο σχέδιο υδραυλικού συστήματος |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 360 bar για χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 220 bar πίεση για το αλουμίνιο |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Πυροσβεστήρες σε ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μειώσεως πίεσης. αντίστοιχη βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλικές πολλαπλές βαλβίδων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 351 bar / 211 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 36 MPa/ 22 MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης του φυσίγγου |
| Υλικό | VRSD Pilot λειτουργούν βαλβίδα ελέγχου διπλή ασφάλεια βαλβίδα ανακούφισης κατασκευασμένη στην Κίνα υ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός/εμπορικός/κατοικημένος |
| Τύπος σύνδεσης | Πιάτο/σωληνοειδής/φλάντζα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΠΚ10-Γ1/2 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| Υλικό | πρώτες ύλες QT500-7 |
| Συσκευή | Καρτόνι/ξύλινο κουτί/παλέτα ή όπως ζητείται |