| Ονομασία προϊόντος | KSV10-40-0-N διπλή σπείρα υδραυλική σολενοειδή βαλβίδα, 2 θέση 4 τρόπος ενεργοποίησης / απενεργοποίη |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 110,40 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 2 Θέση 4 Δρόμος |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-40-0-N διπλή σπείρα υδραυλική σολενοειδή βαλβίδα, 2 θέση 4 τρόπος ενεργοποίησης / απενεργοποίη |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 110,40 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | 2 ΘΕΣΗ 4 ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΣ ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΥ ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΥ |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-47A-0-N υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόκ με διπλή τροχιά 4 οδών 3 θέσεων με νήματα |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 11,4L/min και 207 bar (3000 psi), η μέγιστη συχνότητα διαρροής είναι 278 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-47AL-0-N ER ή DG δύο σόλενοειδείς κυλινδρικές βαλβίδες ελέγχου ενεργοποίησης και απενεργοποίησ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυποποιημένη τρύπα VC08-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 328 ml/Min κατ' ανώτατο όριο σε 210 bar |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαιο 7 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυποποιημένη τρύπα VC08-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 328 ml/Min κατ' ανώτατο όριο σε 210 bar |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-47DL-0-N όλα τα είδη πλέγματος σε σόλενοειδή βαλβίδα, δίδυμες σπείρες hydraforce τυποποιημένη |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 11,4L/min και 207 bar (3000 psi), η μέγιστη συχνότητα διαρροής είναι 278 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδός 3 θέση |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-47BL-0-N τέσσερις πόρτες βαλβίδα τροχιά + δύο συνδετήρες υδραυλική βαλβίδα πρότυπο μπορεί να α |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυποποιημένη τρύπα VC08-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-47CL-0-N σόλενοειδής βαλβίδα 4 θύρα 3 οδός ίδιο με Hydraforce ρυμουλκούμενο σε σόλενοειδής βαλ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC08-4 κοιλότητα στανάρδου |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) = 35Mpa |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| Λειτουργία | 4 οδός 3 θέση στην κλειστή βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV104754B-0-N Προσαρμοσμένη βαλβίδα σόλενοειδούς τύπου βαλβίδας λαδιού με τετραδιάστατη υδραυλική β |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC10-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 3 |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-58C-0-N με διπλή περιέλιξη ER ή DG συνδετήρα υδραυλικής σόλενοειδούς βαλβίδας 5 θύρας 3 οδικών |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-5 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 8L/Min και 207 bar (3000 psi), ο μέγιστος ρυθμός διαρροής είναι 164 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 5 τρόπος 3 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |