| Ονομασία του προϊόντος | SPKH βαλβίδα σφαίρας για τοποθέτηση πλάκας, βαλβίδα σφαίρας για τοποθέτηση πολλαπλής πλάκας, υδραυλι |
|---|---|
| Τύποι | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/40L/60L /80L / Min ή ζητούμενη ροή |
| αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία του προϊόντος | SPKH διαφόρων πλακών τοποθέτηση υδραυλική 2 οδική βαλβίδα μπάλας χάλυβα, βαλβίδα υψηλής πίεσης διακο |
|---|---|
| Τύποι | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 20L/40L/60L /80L / Min ή ζητούμενη ροή |
| αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία προϊόντος | Φαρμακευτική μονάδα για την κατασκευή μεγάλων μηχανικών συσκευών |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 360bar / 230bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 38Mpa/ 23MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | ΒΑΛΒΙΔΕΣ ΣΩΛΗΝΟΕΙΔΩΝ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδες μείωσης πίεσης των φυσίγγων |
| Ονομασία προϊόντος | ΚΑΣΦ12-23-0-Ν βαλβίδα ηλεκτροσόκ τύπου φυσίγγιου, βαλβίδα ηλεκτροσόκ καρτσέζης με νήματα ER DG DL |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar = 5075psi |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδοι 2 θέση |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-24L-0-N υδραυλική βαλβίδα σόλενοειδούς φυσίγγιου, διπλής κατεύθυνσης δύο θέσεων σόλενοειδής βα |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar = 5075psi |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική σόλενοειδή βαλβίδα KSV10-24L-0-N με νήμα φυσίγγιο με σύνδεσμο DG ER 12V ή 24V |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar, πίεση 1 θύρας: 250Bar |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | ΚΑΣΒ12-24-0-Ν υδραυλική σόλενοειδής βαλβίδα εκσκαφέα, VC12 κενό τρύπα με ρυμουλκούμενη σόλενοειδής β |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC12-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 76 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | KSF16-22-0-N Hydraforce αντικατάσταση τυποποιημένης υδραυλικής συσσωρευτικής βαλβίδας με διπλή διπλή |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC12-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | KSF12-22-0-N διπλή διπλή θέση VC-10 κοιλότητα με νήμα υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόλεως |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Vc10-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-30L-0-N υδραυλική σόλενοειδής βαλβίδα τριών κατευθύνσεων δύο θέσεων ER DT04-2P 12V ή 24V |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Επικαιροποίηση |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |