| Ονομασία προϊόντος | ΒBCD-SE-3VIE υδραυλική υπερκεφαλίδα κατασκευασμένη στην Κίνα προσαρμοσμένος τύπος βαλβίδας αντίσταση |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / αλουμίνιο 210 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | Κατασκευή υδραυλικών αναλογικών σόλενοειδών βαλβίδων, αναλογικών βαλβίδων μείωσης πίεσης KDPR08-33 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar / 350 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | σύμφωνα με ζητούμενος |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-30-0-N βαλβίδα ελέγχου ροής με σόλενοειδή, σόλενοειδή υδραυλική βαλβίδα με 3 οδικές 3 θέσεις |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC12-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 360 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα / λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφάλαιο 6 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
|---|---|
| Εφαρμογή | σύστημα υδραυλικών βαλβίδων |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου σωλήνα / τύπου πλάκας |
| Χαρακτηριστικά | Επεξεργασία υλικών QT500-7 |
| Ενημέρωση | υγρό μέσο πετρελαίου |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόλεως με 2 θέση 3 οδός ελέγχου πετρελαίου βαλβίδα διακοπής υδραστικής κοιλ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Vc10-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 2 θέση 3 τρόπος |
| Ονομασία προϊόντος | ΒBCD-SE-3VIE υδραυλική υπερκεφαλίδα κατασκευασμένη στην Κίνα προσαρμοσμένος τύπος βαλβίδας αντίσταση |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 351 bar / αλουμίνιο 210 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 35 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας μονής οδού |
| Υλικό βαλβίδας | QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφάλαιο 4 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χρήση υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Κλειδωτή βαλβίδα τύπου σωλήνων και πλακών |
| μπλοκ βαλβίδας | από χάλυβα QT500-7 σωλήνα βαλβίδας |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία προϊόντος | KSV104754B-0-N υδραυλική βαλβίδα σόλενοειδούς τύπου βαλβίδας λαμπτήρα πετρελαίου με τετράδρομη υδραυ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC10-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 220,70 L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 3 |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα αντίστασης VBCD-SE-FL με δύο βαλβίδες φυσίγγων προσαρμοσμένη πετρελαϊκή κλωστή |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 351 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Τύπος υλικού αλουμινίου 211 bar |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεντρική βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 / 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | μια βαλβίδα ρυθμιστικών βαλβίδων τρόπων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 35MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 350 bar |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |