| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική βαλβίδα σόλενοειδούς 2 θέσης 6 οδών |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar |
| Όλες οι εξωτερικές διεπαφές με νήματα | JIS B2351G3/8 |
| επιφάνεια σώματος βαλβίδας | επεξεργασία επιφάνειας κράματος ψευδαργύρου και νικελίου |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-30 |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 35MPa |
| Ονομαστική ροή | 5 λίτρα/λεπτο |
| Αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική αναλογική βαλβίδα ηλεκτροσόκ, αναλογική βαλβίδα μείωσης πίεσης KDPR08-33 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar / 350 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) |
| Μεσαία | Λιπαντικό πετρελαίου |
| Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | σύμφωνα με ζητούμενος |
| Ονομασία προϊόντος | ΒBCD-SE-3VIE υδραυλική υπερκεφαλίδα κατασκευασμένη στην Κίνα προσαρμοσμένος τύπος βαλβίδας αντίσταση |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 351 bar / αλουμίνιο 210 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 35 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας μονής οδού |
| Υλικό βαλβίδας | QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα ανακούφισης / βαλβίδα υπερχείλισης |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 25L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης |
| Ονομασία προϊόντος | Επικεφαλής VRSL-FL με ατσάλινο σωλήνα βαλβίδας υδραυλικού φυσίγγου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | σωλήνες ή πλάκες |
| Χαρακτηριστικά | Υλικό QT500-7 |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία προϊόντος | Αντίστροφη ανάλογη βαλβίδα υπερχείλισης (βαλβίδα κώνων) για τον πειραματικό έλεγχο |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 5 λίτρα/λεπτο |
| Αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης |
| Ονομασία προϊόντος | ΚΑΣΦ08-22-0-Ν υδραυλική βαλβίδα σολενοειδούς εξορυκτήρα, VC12 κοιλότητα τρύπα με στρογγυλοποιημένη β |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 76 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | ΚΑΣΦ10-22-0-Ν υδραυλική σόλενοειδή βαλβίδα σκάφους, VC12 κενό τρύπα με ρυμουλκούμενη σόλενοειδή βαλβ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 76 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | KSV10-23LP-0-N VC10-2 υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόκ με δύο οδούς δύο θέσεις |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |