| Ονομασία του προϊόντος | μια βαλβίδα ρυθμιστικών βαλβίδων τρόπων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | KSQMV-B μονόδρομος βαλβίδα, μονόσωμη βαλβίδα αερισμού, μονόδρομος βαλβίδα ανακούφισης αερισμού |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Τύπος σωληνοειδής |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | Δορυφορικό τύπο της σειράς KSQMV για έλεγχο μονοδιάστατου αερίου με βαλβίδα ανακούφισης ροής αερίου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Τύπος σωληνοειδής |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία προϊόντος | VRSE μονόδρομη βαλβίδα κλειδώματος, G1/4 G3/8 υδραυλική πιλοτική βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου σωλήνα ή τύπου τοποθέτησης πλάκας |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναλλακτικές τεχνικές προδιαγραφές για την εφαρμογή των εν λόγω προδιαγραφών |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | σωλήνες ή πλάκες |
| Χαρακτηριστικά | Υλικό χάλυβα |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία του προϊόντος | KFBV-150/550 Υψηλής ποιότητας βαλβίδα ελέγχου με ατσάλινο σωλήνα βαλβίδας |
|---|---|
| Πίεση | Καθορισμένη πίεση 55Mpa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 550 bar υψηλή πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | Ασφαλής βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | SBKH QT500-7 σωλήνας βαλβίδας από χάλυβα με επεξεργασία επιφάνειας βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης από |
|---|---|
| Τύποι | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min ή ζητούμενη ροή |
| αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία του προϊόντος | SPKH βαλβίδα σφαίρας για τοποθέτηση πλάκας, βαλβίδα σφαίρας για τοποθέτηση πολλαπλής πλάκας, υδραυλι |
|---|---|
| Τύποι | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/40L/60L /80L / Min ή ζητούμενη ροή |
| αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία του προϊόντος | SPKH διαφόρων πλακών τοποθέτηση υδραυλική 2 οδική βαλβίδα μπάλας χάλυβα, βαλβίδα υψηλής πίεσης διακο |
|---|---|
| Τύποι | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 20L/40L/60L /80L / Min ή ζητούμενη ροή |
| αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία προϊόντος | KSF12-22-0-N διπλής διεύθυνσης διπλής θέσης υδραυλική πρίζα σε σόλενοειδή βαλβίδα,2-2 βαλβίδα σόλενο |
|---|---|
| κοιλότητα | VC12-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar = 5075psi |
| Ονομαστική ροή | 113L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδοι 2 θέση |