| Ονομασία του προϊόντος | 2-6 υδραυλική σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Μέγιστη πίεση 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | σε κλειστή βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | Κατασκευή υδραυλικών αναλογικών σόλενοειδών βαλβίδων, αναλογικών βαλβίδων μείωσης πίεσης KDPR08-33 |
|---|---|
| κοιλότητα | σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar / 350 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-34-0-N βαλβίδα ελέγχου ροής με ηλεκτροσόκ, ηλεκτροσόκ υδραυλικής βαλβίδας με θέση 3 με 3 οδούς |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC12-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 360 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία προϊόντος | Αναλογική ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Τρύπα της κοιλότητας της βαλβίδας | ΤC05013 |
| Κατηγορία πίεσης | Π: 50bar, Τ: 30Bar |
| Ονομαστική ροή | 10L/Min, βλ. διάγραμμα επιδόσεων |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -20 °C έως 90 °C, τυποποιημένη σφραγίδα από νιτρικό καουτσούκ |
| Ονομασία προϊόντος | μια βαλβίδα ρυθμιστικών βαλβίδων τρόπων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 350bar |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Ονομασία προϊόντος | μια βαλβίδα ρυθμιστικών βαλβίδων τρόπων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 35MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 350 bar |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Ονομασία προϊόντος | KPV72-31 2 θέση 3 οδός VC12-3 υδραδύναμη κοιλότητας αναλογική βαλβίδα ροής και υδραυλική βαλβίδα σολ |
|---|---|
| κοιλότητα | VC12-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 24 MPA |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία προϊόντος | Εναλλακτικές τεχνικές προδιαγραφές για την εφαρμογή των εν λόγω προδιαγραφών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | σωλήνες ή πλάκες |
| Χαρακτηριστικά | Υλικό από χάλυβα |
| Ενημέρωση | υγρό μέσο πετρελαίου |
| Ονομασία προϊόντος | μια βαλβίδα ρυθμιστικών βαλβίδων τρόπων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa και 209Mpa, εξαρτάται από το σώμα της βαλβίδας |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα ελέγχου μη επιστροφής |
|---|---|
| κοιλότητα | Επικαιροποιημένα συστήματα ελέγχου |
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar /350 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |