| Ονομασία του προϊόντος | ΒBCD-SE-FL G1/2 υδραυλική βαλβίδα υπερκέντρου, κατασκευασμένη στην Κίνα από χάλυβα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar για υλικό από χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar για υλικά αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | από χάλυβα ή αλουμίνιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναλλακτικές τεχνικές προδιαγραφές για την εφαρμογή των εν λόγω προδιαγραφών |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | σωλήνες ή πλάκες |
| Χαρακτηριστικά | Υλικό χάλυβα |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Επικεφαλής VRSL-FL με ατσάλινο σωλήνα βαλβίδας υδραυλικού φυσίγγου |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | σωλήνες ή πλάκες |
| Χαρακτηριστικά | Υλικό QT500-7 |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία του προϊόντος | VRDD διπλή βαλβίδα υδραυλικής βαλβίδας με G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 μεγέθους νήματος πιλοτική βαλβίδα κλει |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά μέρη |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου σωλήνα ή πλάκας τοποθέτησης |
| υλικό σώματος βαλβίδας | Υλικό QT500-7 του μπλοκ βαλβίδας |
| Ενημέρωση | Βαλβίδα ελέγχου πετρελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | LD1-25-1DTTR-10 Πάρκερ αντί του τύπου υδραυλικής βαλβίδας κλειδώματος με διπλή βαλβίδα ανακούφισης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Ενημέρωση | Βαλβίδα ελέγχου πετρελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΠΚ10-Γ1/2 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| Υλικό | πρώτες ύλες QT500-7 |
| Συσκευή | Καρτόνι/ξύλινο κουτί/παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία του προϊόντος | KSPC-G3/8 με δύο βαλβίδες ανακούφισης ασφάλειας QT500-7 βαλβίδα υδραυλικής κλειδαριάς με βάση βαλβίδ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μέρη υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Κλειδωτή βαλβίδα τύπου σωλήνων και πλακών |
| μπλοκ βαλβίδας | Κύβος βαλβίδας από χάλυβα |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία του προϊόντος | KFBV-150/550 Υψηλής ποιότητας βαλβίδα ελέγχου με ατσάλινο σωλήνα βαλβίδας |
|---|---|
| Πίεση | Καθορισμένη πίεση 55Mpa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 550 bar υψηλή πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | Ασφαλής βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | Δύο θέσεις 3 οδοι υψηλής πίεσης υδραυλική βαλβίδα σφαίρας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min, επίσης μπορεί να κάνει ως αίτηση ροή σας |
| αρχή λειτουργίας | βαλβίδα διακοπής / βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης |
| Ονομασία του προϊόντος | VH3V Κατευθείαν βαλβίδα σφαίρας με υψηλής ποιότητας ατσάλινο σώμα 2 οδός 3 οδός ευθεία υδραυλική βαλ |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min ή ζητούμενη ροή |
| αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |