| Ονομασία του προϊόντος | VBCD-DE Διπλή φυσίγγιο με ροή 40L 60L υδραυλική βαλβίδα αντισταθμιστικής ισορροπίας με υλικό μπλοκ Q |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar για το σώμα βαλβίδας από χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεντρική βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | KSPC10-G1/2 υδραυλική ελεγκτική βαλβίδα ελέγχου κατασκευασμένη από ατσάλινο σώμα QT500-7 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Συσκευή | Καρτόνι/ξύλινο κουτί/παλέτα ή όπως ζητείται |
| Υλικό | VRDD Διπλή βαλβίδα ελέγχου με δύο βαλβίδες υδραυλικής κλειδαριάς |
|---|---|
| Εφαρμογή | ανταλλακτικά μηχανημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Τροχαία ή σφραγισμένα με λάδι |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος υγρού ελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | Ακριβής βαλβίδα σφαίρας BKH με μέγεθος νήματος G1/2 G3/4, βαλβίδες αποκοπής υψηλής πίεσης τύπου BHK |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar = 31,5MPA |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |
| Ονομασία προϊόντος | VRSD υδραυλική βαλβίδα κλειδαριά με την καλύτερη τιμή πιλότος λειτουργούν βαλβίδα ελέγχου κατασκευασ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός/εμπορικός/κατοικημένος |
| Τύπος σύνδεσης | Πιάτο/σωληνοειδής/φλάντζα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφαλίδα ανακούφισης KRV-S08 |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 35Mb |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 30 lpm |
| Φίλτρο | Μέσα στο επίπεδο NAS9 |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυπική οπή κοιλότητας VC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar ονομαστική πίεση |
| Ονομαστική ροή | 30L/Min ονομαστική ροή |
| αρχή λειτουργίας | Τύπος βαλβίδας ελέγχου μονής οδού |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα ελέγχου μη επιστροφής |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποιημένα συστήματα ελέγχου |
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar, 350 bar, 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | KPR58-38A-0-N Διαφορετικές υδραυλικές βαλβίδες μείωσης πίεσης Hydrforce, Μείωση πίεσης από τον ήλιο |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | 390 bar (5700 psi) |
| Ονομαστική ροή | 18 lpm μέγιστο |
| αρχή λειτουργίας | Τρίπτυχος βαλβίδα τροχιάς |