| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-47B-0-N Υποστήριξη OEM ODM σχεδιασμός υδραυλικών συστημάτων Κινέζος κατασκευαστής υδραυλικής σ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Τρύπα VC10-4 |
| Πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ποσοστό ροής | 22.7 lpm (6 gpm) κατ' ανώτατο όριο σε 207 bar (3000 psi), 328 ml/Min κατ' ανώτατο όριο |
| αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 3 |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαιο 3 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 5 Κεφάλαιο 5 Κ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-5 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 8L/Min και 207 bar (3000 psi), ο μέγιστος ρυθμός διαρροής είναι 164 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 5 τρόπος 3 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-58C-0-N βαλβίδα ηλεκτροσόκ μεγάλου μεγέθους με πρίζα 5 πόρτων τροχιάς σε 3 θέσεις |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-5 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 8L/Min και 207 bar (3000 psi), ο μέγιστος ρυθμός διαρροής είναι 164 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 5 τρόπος 3 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | 2 θέση 6 οδός |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar |
| Τύπος βαλβίδας | σε κλειστή βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Καταγωγή | Ηπειρωτική Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | έξι οδοι 2 θέση σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | 8 οδός 2 θέση βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 100bar |
| Τύπος βαλβίδας | σε κλειστή βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Καταγωγή | Ηπειρωτική Κίνα |
| Προϊόν | 8 οδός 2 θέση βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
|---|---|
| Εκτιμημένη πίεση | Φραγμός 60 |
| Ονομαστική ροή | 25L/min· |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C-+90°C |
| Χρησιμοποιήστε το εύρος καθαριότητας | Χρησιμοποιήστε το εύρος καθαριότητας |
| Ονομασία του προϊόντος | Δύο τράπεζες 6 δρόμου 2 θέση σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 100L/min |
| Τεχνική συσκευή | DC27V±15% |
| Τύπος υποδοχών | ΕΡ DT04-2P |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα ανακούφισης / βαλβίδα υπερχείλισης |
|---|---|
| Σωλήνες | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 25L/Min |
| Ποσοστό εσωτερικής διαρροής | 2 θύρες σε 10 bar, μέγιστο 5 σταγόνες/λεπτο |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα ασφαλείας |
|---|---|
| Σωλήνες | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 25L/Min |
| Ποσοστό εσωτερικής διαρροής | 2 θύρες σε 10 bar, μέγιστο 5 σταγόνες/λεπτο |