| Ονομασία προϊόντος | KSV08-31L-0-N βαλβίδα φυσίγγιας με ηλεκτροσόκ, υδραυλική 3οδική 2ο θέση πρίζα στη βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Επικαιροποίηση |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-47DL-0-N όλα τα είδη πλέγματος σε σόλενοειδή βαλβίδα, δίδυμες σπείρες hydraforce τυποποιημένη |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 11,4L/min και 207 bar (3000 psi), η μέγιστη συχνότητα διαρροής είναι 278 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδός 3 θέση |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλικές πολλαπλές βαλβίδων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλικές πολλαπλές βαλβίδων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 351 bar / 211 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 36 MPa/ 22 MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης του φυσίγγου |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαιο 3 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 350 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar τύπος υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD G1/2 DF/FL δύο βαλβίδες overcenter βαλβίδα με G1/2 μέγεθος νήματος διπλή βαλβίδα ανακούφισης σω |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT 500-7 |
| Ονομασία του προϊόντος | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar = 5075psi |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min |
| αρχή λειτουργίας | θέση τρία διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία προϊόντος | αντλία φορτηγών ή βιομηχανικών μηχανημάτων με μία βαλβίδα υπερκέντρου, διπλή βαλβίδα αντίστασης με π |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 360bar / αλουμίνιο 220bar όπως απαιτείται |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 36Mpa |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεφαλίδα / βαλβίδα αντίστασης |
| Υλικό βαλβίδας | συνήθως με υλικό από χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | αντλία / βιομηχανικό μηχάνημα μονή βαλβίδα overcenter, διπλή βαλβίδα αντίστασης |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 360bar ή αλουμινίου 220bar, όπως απαιτείται |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 36 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεφαλίδα / βαλβίδα αντίστασης |
| Υλικό βαλβίδας | συνήθως με υλικό από χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | μονή βαλβίδα άνω του κέντρου της φυσίγγας, διπλή βαλβίδα αντίστασης με νήμα ελαίου G1/2 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 361bar / αλουμίνιο 221bar όπως ζητείται |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 360 bar |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεφαλίδα / βαλβίδα αντίστασης |
| Υλικό βαλβίδας | συνήθως με υλικό από χάλυβα QT500-7 |