| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα σφαίρας / βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης |
|---|---|
| Τύποι | Δύομερή βαλβίδα υψηλής πίεσης/3μερή βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρας HBKH |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα / λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | βαλβίδα αποκοπής |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική αναλογική βαλβίδα ηλεκτροσόκ, αναλογική βαλβίδα μείωσης πίεσης KDPR08-33 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar / 350 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) |
| Μεσαία | Λιπαντικό πετρελαίου |
| Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | σύμφωνα με ζητούμενος |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική αναλογική βαλβίδα ηλεκτροσόκ, αναλογική βαλβίδα μείωσης πίεσης KDPR08-33 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar / 350 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) |
| Μεσαία | ελαιόλαδο Μέσα |
| Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | σύμφωνα με ζητούμενος |
| Ονομασία του προϊόντος | 2 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | VC10-2 τυπική κοιλότητα |
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 60L ροή ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min |
| αρχή λειτουργίας | θέση τρία διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | VBCD-SE-FLV μία βαλβίδα ισορροπίας με βαλβίδα υπερκέντρου από χάλυβα QT500-7 μπλοκ ψευδαργύρου και κ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Χάλυβα QT500-7: 350 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Αλουμίνιο 6061-T6: 210 bar |
| Τύπος βαλβίδας | Κεφάλαια ελέγχου διπλού ελέγχου / Κεφάλαια ελέγχου διπλού ελέγχου |
| Υλικό βαλβίδας | από χάλυβα ή αλουμίνιο |
| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα ανακούφισης / βαλβίδα υπερχείλισης |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 25L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης |
| Ονομασία προϊόντος | VBCD-SEA G1/4 G1/2 G3/8 G3/4 υπερκεντρική βαλβίδα, υδραυλική βαλβίδα ισορροπίας ενός ή δύο φυσίγγων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MP |
| Τύπος βαλβίδας | πάνω από την κεντρική βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα |
| Υλικό | VRDD Διπλή βαλβίδα ελέγχου με δύο βαλβίδες υδραυλικής κλειδαριάς |
|---|---|
| Εφαρμογή | ανταλλακτικά μηχανημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Τροχαία ή σφραγισμένα με λάδι |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος υγρού ελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | προμήθεια πετρελαίου πιλότου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |