| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-47DL-0-N όλα τα είδη πλέγματος σε σόλενοειδή βαλβίδα, δίδυμες σπείρες hydraforce τυποποιημένη |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 11,4L/min και 207 bar (3000 psi), η μέγιστη συχνότητα διαρροής είναι 278 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδός 3 θέση |
| Ονομασία του προϊόντος | Συλλέκτες βαλβίδας υδραυλικού ηλεκτροσόκ 6061-Τ6 από αλουμίνιο με ομάδα βαλβίδας συσσωρευτή διάφραγμ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Σιδηροδρομικό σωλήνα βαλβίδας με μειωτική πίεση αναλογική βαλβίδα ηλεκτροσόλεως υδραυλικές σωληνώσει |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar εξαρτάται από τον τύπο του υλικού του σώματος της βαλβίδας |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικές συσσωρευτές βαλβίδων, με διάφραγμα συσσωρευτής ατσάλινου βαλβίδου κορμού εκσκαφέα πιλοτικ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλική βαλβίδα σωληνοειδών |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | OEM Σολενοειδής εξορυκτής πιλότος βαλβίδας Manifolds υδραυλικός πιλότος προμήθεια πετρελαίου για τη |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 360bar / 220bar εξαρτάται από τον τύπο του υλικού του σώματος της βαλβίδας |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 36Mpa/ 22MPa μέγιστη πίεση |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένο σχέδιο υδραυλικού συστήματος, συλλογές βαλβίδων με βαλβίδα σόλενοειδούς,Ατσάλινο σώμα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 350bar για χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 210bar για το αλουμίνιο |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Συμπλέκτες ηλεκτροσυσσωματικών βαλβίδων |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης. |
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα τροφοδοσίας πετρελαίου πιλότου με συσσωρευτές βαλβίδας διφράγματος από χάλυβα ή αλουμίου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλική βαλβίδα σωληνοειδών |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Πιλοτικό εξοπλισμό πετρελαίου εξορυκτήρα με ατσάλινο ή αλουμινένιο σωλήνα βαλβίδας με βαλβίδα μείωση |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλική βαλβίδα σωληνοειδών |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Ομάδα δοκιμαστικής βαλβίδας τροφοδοσίας πετρελαίου με ατσάλινο σώμα QT500-7 επιφάνειας εξορυκτήρα απ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | QT500-7 μπλοκ βαλβίδας από χάλυβα με διάφραγμα συσσωρευτή εξορυκτήρα πιλότος εξοπλισμό προμήθειας πε |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης του φυσίγγου |