| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα σφαίρας / βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min |
| αρχή λειτουργίας | βαλβίδα αποκοπής |
| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα σφαίρας / βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης |
|---|---|
| Τύποι | Δύομερή βαλβίδα υψηλής πίεσης/3μερή βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρας HBKH |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα / λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | βαλβίδα αποκοπής |
| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα σφαίρας / βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 20 L/min |
| Αρχή λειτουργίας | βαλβίδα αποκοπής |
| Ονομασία του προϊόντος | KFBV-150/550 Υδραυλική βαλβίδα ανθεκτικής έκρηξης, προσαρμοσμένη υδραυλική βαλβίδα locak, βαλβίδα υπ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 550 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 55 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | explosionproof βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΦΒΒ-150/550 βαρέα φορτηγά υδραυλικά συστήματα βαλβίδας έκρηξης, κατασκευή υδραυλικών βαλβίδων αντι |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 550bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 55 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα καταστολής φλόγας |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | KFBV-150/550 υδραυλική βαλβίδα φόρτωσης, βαριά βαλβίδα ανθεκτικής έκρηξης, αντιαέρηξη |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 55Mpa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 550 bar υψηλή πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | explosionproof βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | με υδραυλική βαλβίδα υπερκέντρου 30L 60L 95L από κράμα ψευδαργύρου και νικελίου, βαλβίδα αντίστασης |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / αλουμίνιο 210 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα αντιβαθμίσματος |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμοσμένη OEM ODM υδραυλική βαλβίδα ισορροπίας με σκληρή επεξεργασία με ενιαία ή διπλή βαλβίδα o |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / αλουμίνιο 210bar όπως απαιτείται |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεντρική βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | KSXS08S-60-350 Kaienli κατασκευασμένη Πιλότος λειτουργεί βαλβίδα ελέγχου, συλλογές με βαλβίδα κλειδώ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία του προϊόντος | KSXS08S-60-350 Kaienli κατασκευασμένη Πιλότος λειτουργεί βαλβίδα ελέγχου, συλλογές με βαλβίδα κλειδώ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |