| Ονομασία του προϊόντος | KSPC10-G1/2 υδραυλική ελεγκτική βαλβίδα ελέγχου κατασκευασμένη από ατσάλινο σώμα QT500-7 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Συσκευή | Καρτόνι/ξύλινο κουτί/παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC08-2, CV10, CV12...διαφορετικές διαθέσιμες κοιλότητες |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar = 35Mpa |
| Ονομαστική ροή | Ρύση 30L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | βαλβίδα μονής κατεύθυνσης |
| Ονομασία προϊόντος | VBCD-SEA G1/4 G1/2 G3/8 G3/4 υπερκεντρική βαλβίδα, υδραυλική βαλβίδα ισορροπίας ενός ή δύο φυσίγγων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MP |
| Τύπος βαλβίδας | πάνω από την κεντρική βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα |
| Ονομασία του προϊόντος | ελαστική βαλβίδα ελέγχου μοντέλου KCV08-20 |
|---|---|
| Σωλήνες | ΒC08-2 τρύπα κοιλότητας |
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 30 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD G3/8 DEFL τύπου διπλού ανακούφισης πιλοτικής βαλβίδας ελέγχου με βάση το ατσάλι QT500-7 σώμα βα |
|---|---|
| Μέγεθος λιμένα πετρελαίου | G3/8 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας του πιλότου |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 ή αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα αντισύγκλισης με χειρισμό πιλότου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 350 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar τύπος υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα ασφάλειας πίεσης |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Τρίπτυχος βαλβίδα τροχιάς |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | VC08-2, CV10, CV12... |
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 30 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα ελέγχου μη επιστροφής |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποιημένα συστήματα ελέγχου |
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar, 350 bar, 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD G1/2 DF/FL δύο βαλβίδες overcenter βαλβίδα με G1/2 μέγεθος νήματος διπλή βαλβίδα ανακούφισης σω |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT 500-7 |