| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-47BL-0-N τέσσερις πόρτες βαλβίδα τροχιά + δύο συνδετήρες υδραυλική βαλβίδα πρότυπο μπορεί να α |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυποποιημένη τρύπα VC08-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | προμήθεια πετρελαίου πιλότου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία προϊόντος | 2 WAY 2 POSITION σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 360 bar |
| Ονομαστική ροή | 114L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | Δύο θέσεις 3 οδοι υψηλής πίεσης υδραυλική βαλβίδα σφαίρας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min, επίσης μπορεί να κάνει ως αίτηση ροή σας |
| αρχή λειτουργίας | βαλβίδα διακοπής / βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης |
| Ονομασία προϊόντος | BKH SAE βαλβίδα σφαίρας κατασκευασμένη στην Κίνα από χάλυβα βαλβίδα μπλοκ, QT500-7 υδραυλική βαλβίδα |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min ή ζητούμενη ροή |
| Αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία προϊόντος | KSV10-23LP-0-N VC10-2 υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόκ με δύο οδούς δύο θέσεις |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD VBCD G3/4DE-A υδραυλική υπερκεφαλίδα, με G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 διπλή βαλβίδα αντίστοιχης ισορροπί |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Σειρά ροής | από 20 λίτρα έως 150 λίτρα ανάλογα με την απαίτησή σας |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | από χάλυβα QT 500-7 ή 6061-T6 |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΠΚ10-Γ1/2 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| Υλικό | πρώτες ύλες QT500-7 |
| Συσκευή | Καρτόνι/ξύλινο κουτί/παλέτα ή όπως ζητείται |
| Υλικό | VRSD Pilot λειτουργούν βαλβίδα ελέγχου διπλή ασφάλεια βαλβίδα ανακούφισης κατασκευασμένη στην Κίνα υ |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | Πιάτο/σωληνοειδής/φλάντζα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Υλικό | Επικεφαλής οχήματος με μικρού μεγέθους υδραυλικό σύστημα σωλήνα βαλβίδας που χρησιμοποιεί πιλοτική β |
|---|---|
| Εφαρμογή | εφαρμογή ανταλλακτικών υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Διαθέσιμη πλάκα/σωληνοειδής πλάκα/φλάνσα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος υγρού ελαίου |