| Ονομασία του προϊόντος | VBCD-DE Διπλή φυσίγγιο με ροή 40L 60L υδραυλική βαλβίδα αντισταθμιστικής ισορροπίας με υλικό μπλοκ Q |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar για το σώμα βαλβίδας από χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεντρική βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | έξι οδοι 2 θέση σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-47DL-0-N Σφραγίδα σε 4 τρόπο 3 θέση υδραυλική πρότυπο VC10 κοιλότητα θα μπορούσε αντί της βαλβ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC10-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 3 |
| Ονομασία του προϊόντος | Αντίστροφη ανάλογη βαλβίδα υπερχείλισης (βαλβίδα κώνων) για τον πειραματικό έλεγχο |
|---|---|
| Σωλήνες | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 5 λίτρα/λεπτο |
| αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης |
| Ονομασία προϊόντος | VRSE μονόδρομη βαλβίδα κλειδώματος, G1/4 G3/8 υδραυλική πιλοτική βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου σωλήνα ή τύπου τοποθέτησης πλάκας |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Ακριβής βαλβίδα σφαίρας BKH με μέγεθος νήματος G1/2 G3/4, βαλβίδες αποκοπής υψηλής πίεσης τύπου BHK |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar = 31,5MPA |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD G3/8DE-A δύο πιλοτική βαλβίδα ελέγχου σε ατσάλινο σωλήνα βαλβίδας με G3/8 μέγεθος νήματος overc |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar, τύπου QT500-7/ 6061-T6 |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT 500-7 |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα ανακούφισης / βαλβίδα υπερχείλισης |
|---|---|
| Σωλήνες | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 25L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD 3/8 DEFL υψηλής ποιότητας σωλήνας βαλβίδας από χάλυβα με επιφάνεια από κράμα ψευδαργύρου G3/8 β |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar πίεση από υλικό χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 210 bar τύπου υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | διαφόρων μεγεθών νήματος διπλό πιλότο βαλβίδα ισορροπίας με ροή 20-180L |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 350 0Bar |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |