| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα VBCD-SE-FL, μία ή δύο βαλβίδες, βαλβίδα ισορροπίας μετρητή ροής 40l 60L ή 80L, όπω |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD G3/8 DEFL τύπου διπλού ανακούφισης πιλοτικής βαλβίδας ελέγχου με βάση το ατσάλι QT500-7 σώμα βα |
|---|---|
| Μέγεθος λιμένα πετρελαίου | G3/8 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας του πιλότου |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαια ελέγχου διπλού πιλότου KLDC 1/2DF/FL |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 35MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 350 0Bar |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | διαφόρων μεγεθών νήματος διπλό πιλότο βαλβίδα ισορροπίας με ροή 20-180L |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 350 0Bar |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD 3/8 DEFL υψηλής ποιότητας σωλήνας βαλβίδας από χάλυβα με επιφάνεια από κράμα ψευδαργύρου G3/8 β |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar πίεση από υλικό χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 210 bar τύπου υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα αντίστασης VBCD-SE-FL με δύο βαλβίδες φυσίγγων προσαρμοσμένη πετρελαϊκή κλωστή |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 351 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Τύπος υλικού αλουμινίου 211 bar |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεντρική βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 / 6061-6T |
| Ονομασία του προϊόντος | ΒBCD-SE-3VIE υδραυλική υπερκεφαλίδα κατασκευασμένη στην Κίνα προσαρμοσμένος τύπος βαλβίδας αντίσταση |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / αλουμίνιο 210 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | σύνολο βαλβίδας ισορροπίας |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναλλακτικές τεχνικές προδιαγραφές για την εφαρμογή των εν λόγω προδιαγραφών |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | σωλήνες ή πλάκες |
| Χαρακτηριστικά | Υλικό χάλυβα |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία του προϊόντος | KSPC-G3/8 με δύο βαλβίδες ανακούφισης ασφάλειας QT500-7 βαλβίδα υδραυλικής κλειδαριάς με βάση βαλβίδ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μέρη υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Κλειδωτή βαλβίδα τύπου σωλήνων και πλακών |
| μπλοκ βαλβίδας | Κύβος βαλβίδας από χάλυβα |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα υδραυλικών κλειδαριών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χρήση υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | υδραυλική βαλβίδα κλειδώματος τύπου σωλήνα και πλάκας στερέωσης |
| μπλοκ βαλβίδας | από χάλυβα QT500-7 σωλήνα βαλβίδας |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |