| Ονομασία του προϊόντος | Αντίστροφη ανάλογη βαλβίδα υπερχείλισης (βαλβίδα κώνων) για τον πειραματικό έλεγχο |
|---|---|
| Σωλήνες | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 5 λίτρα/λεπτο |
| αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης |
| Ονομασία προϊόντος | Αντίστροφη ανάλογη βαλβίδα υπερχείλισης (βαλβίδα κώνων) για τον πειραματικό έλεγχο |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 5 λίτρα/λεπτο |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο θέσεις Δύο οδικές προπροσωπικές λειτουργίες |
| Ονομασία προϊόντος | 2-2 ανάλογη κατευθυντική βαλβίδα |
|---|---|
| κοιλότητα | VC08-2S |
| Ποσοστό πίεσης | 210 bar (3000 psi) |
| Ποσοστό ροής | Μέχρι 20 L/min, λιγότερο από 5 σταγόνες/min σε 210 bar (3000 psi) |
| Αρχή λειτουργίας | 70HZ |
| Προϊόν | KQHF28H1-25/60 υδραυλική σόλενοειδής βαλβίδα με συνδετήρα DG ή ER 24V 12V ατσάλινη βαλβίδα |
|---|---|
| Εκτιμημένη πίεση | Φραγμός 60 |
| Ονομαστική ροή | 25L/min· |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C-+90°C |
| Χρησιμοποιήστε το εύρος καθαριότητας | Χρησιμοποιήστε το εύρος καθαριότητας |
| Ονομασία του προϊόντος | Δύο τράπεζες 6 δρόμου 2 θέση σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 100L/min |
| Τεχνική συσκευή | DC27V±15% |
| Τύπος υποδοχών | ΕΡ DT04-2P |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα ανακούφισης / βαλβίδα υπερχείλισης |
|---|---|
| Σωλήνες | Τ-18Α |
| Κατηγορία πίεσης | 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 760 lpm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 °C έως 120 °C (κλειδί από τυποποιημένο νιτριλικό καουτσούκ) |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποιημένα συστήματα ελέγχου |
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar, 350 bar, 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | KPV72-30A υδραυλική σολενοειδή βαλβίδα, αναλογική βαλβίδα ροής, συνδετήρας ER DG 12V 24V 13V 27V ανα |
|---|---|
| Σωλήνες | VC12-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία προϊόντος | KSP08-28S-0-N υδραυλική βαλβίδα σολενοειδούς, κατευθυντική βαλβίδα αναλογίας με σύνδεσμο επείγοντος |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC08-2S |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Περιγραφή | Δύο σημεία Περιγραφή: Ηλεκτρομαγνητική αναλογική κίνηση, διπλής κατεύθυνσης, άμεσης δράσης τύπου τρο |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα |
| Ονομασία του προϊόντος | KSP08-25-0-N υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόκ με κατεύθυνση, αναλογική βαλβίδα, αναλογική κατεύθυνση |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | 3-4 16 UNF |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Περιγραφή | Δύο σημεία Περιγραφή: Ηλεκτρομαγνητική αναλογική κίνηση, διπλής κατεύθυνσης, άμεσης δράσης τύπου τρο |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |