| Ονομασία προϊόντος | 5 τρόπος 3 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| κοιλότητα | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 164 ml |
| Αρχή λειτουργίας | 3 θέση 5 τρόπος |
| Ονομασία του προϊόντος | KPV72-31 2 θέση 3 οδός VC12-3 υδραδύναμη κοιλότητας αναλογική βαλβίδα ροής και υδραυλική βαλβίδα σολ |
|---|---|
| Σωλήνες | VC12-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία του προϊόντος | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min |
| αρχή λειτουργίας | θέση τρία διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Τρία θέσεις δύο δρόμοι. |
| Ονομασία του προϊόντος | KDPR08-33-0-N Kaienli εξατομικευμένη υδραυλική πίεση μειώσει πορτοφολική βαλβίδα σολενοειδούς |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | P: 350 bar, T: 30 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/Min, βλ. διάγραμμα επιδόσεων |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20 °C έως 90 °C, τυποποιημένη σφραγίδα από νιτρικό καουτσούκ |
| Ονομασία του προϊόντος | Αναλογική ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Τρύπα της κοιλότητας της βαλβίδας | ΤC05013 |
| Κατηγορία πίεσης | Π: 50bar, Τ: 30Bar |
| Ονομαστική ροή | 10L/Min, βλ. διάγραμμα επιδόσεων |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20 °C έως 90 °C, τυποποιημένη σφραγίδα από νιτρικό καουτσούκ |
| Ονομασία προϊόντος | KSP08-28S-0-N υδραυλική βαλβίδα σολενοειδούς, κατευθυντική βαλβίδα αναλογίας με σύνδεσμο επείγοντος |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC08-2S |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Περιγραφή | Δύο σημεία Περιγραφή: Ηλεκτρομαγνητική αναλογική κίνηση, διπλής κατεύθυνσης, άμεσης δράσης τύπου τρο |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα |
| Ονομασία προϊόντος | Αναλογική ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Τρύπα της κοιλότητας της βαλβίδας | ΤC05013 |
| Κατηγορία πίεσης | Π: 50bar, Τ: 30Bar |
| Ονομαστική ροή | 10L/Min, βλ. διάγραμμα επιδόσεων |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -20 °C έως 90 °C, τυποποιημένη σφραγίδα από νιτρικό καουτσούκ |
| Ονομασία προϊόντος | Αντίστροφη ανάλογη βαλβίδα υπερχείλισης (βαλβίδα κώνων) για τον πειραματικό έλεγχο |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 5 λίτρα/λεπτο |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο θέσεις Δύο οδικές προπροσωπικές λειτουργίες |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-47DL-0-N Σφραγίδα σε 4 τρόπο 3 θέση υδραυλική πρότυπο VC10 κοιλότητα θα μπορούσε αντί της βαλβ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC10-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 3 |