| Ονομασία του προϊόντος | 2-6 ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Μέγιστη πίεση 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Φαλβίδα ηλεκτροσόκ με ενεργοποιημένη / απενεργοποιημένη |
| Ονομασία προϊόντος | 8 οδός 2 θέση βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 100bar |
| Τύπος βαλβίδας | σε κλειστή βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-24L-0-N υδραυλική βαλβίδα σόλενοειδούς φυσίγγιου, διπλής κατεύθυνσης δύο θέσεων σόλενοειδής βα |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar = 5075psi |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα αντισύγκλισης με χειρισμό πιλότου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 350 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar τύπος υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Ονομασία προϊόντος | 2-2 ανάλογη κατευθυντική βαλβίδα |
|---|---|
| κοιλότητα | VC08-2S |
| Ποσοστό πίεσης | 210 bar (3000 psi) |
| Ποσοστό ροής | Μέχρι 20 L/min, λιγότερο από 5 σταγόνες/min σε 210 bar (3000 psi) |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική βαλβίδα σόλενοειδούς 2 θέσης 6 οδών |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar |
| Όλες οι εξωτερικές διεπαφές με νήματα | JIS B2351G3/8 |
| επιφάνεια σώματος βαλβίδας | επεξεργασία επιφάνειας κράματος ψευδαργύρου και νικελίου |
| Ονομασία προϊόντος | BKH SAE βαλβίδα σφαίρας κατασκευασμένη στην Κίνα από χάλυβα βαλβίδα μπλοκ, QT500-7 υδραυλική βαλβίδα |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min ή ζητούμενη ροή |
| Ονομασία προϊόντος | Αντίστροφη ανάλογη βαλβίδα υπερχείλισης (βαλβίδα κώνων) για τον πειραματικό έλεγχο |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 5 λίτρα/λεπτο |