| Ονομασία του προϊόντος | VBCD-SEA μονοκονδυλωτή βαλβίδα χάλυβα βαλβίδα ισορροπίας σώματος, διπλή βαλβίδα ανακούφισης βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / αλουμίνιο 210 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | σύνολο βαλβίδας ισορροπίας |
| Υλικό βαλβίδας | Κεφάλαιο βαλβίδας από χάλυβα |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD G3/8 DEFL τύπου διπλού ανακούφισης πιλοτικής βαλβίδας ελέγχου με βάση το ατσάλι QT500-7 σώμα βα |
|---|---|
| Μέγεθος λιμένα πετρελαίου | G3/8 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας του πιλότου |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | ΒBCD-SE-FL G1/2 υδραυλική βαλβίδα υπερκέντρου, κατασκευασμένη στην Κίνα από χάλυβα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar για υλικό από χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar για υλικά αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | από χάλυβα ή αλουμίνιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαιο 3 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 350 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar τύπος υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | αντλία φορτηγών ή βιομηχανικών μηχανημάτων με μία βαλβίδα υπερκέντρου, διπλή βαλβίδα αντίστασης με π |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 360bar / αλουμίνιο 220bar όπως απαιτείται |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 36Mpa |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεφαλίδα / βαλβίδα αντίστασης |
| Υλικό βαλβίδας | συνήθως με υλικό από χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαια ελέγχου διπλού πιλότου KLDC 1/2DF/FL |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 35MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 350 0Bar |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | αντλία φορτηγών ή βιομηχανικών μηχανημάτων με μία βαλβίδα υπερκέντρου, διπλή βαλβίδα αντίστασης με π |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 361 bar / αλουμίνιο 221 bar όπως ζητήθηκε |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 360 bar |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεφαλίδα / βαλβίδα αντίστασης |
| Υλικό βαλβίδας | συνήθως με υλικό από χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | μονή βαλβίδα άνω του κέντρου της φυσίγγας, διπλή βαλβίδα αντίστασης με νήμα ελαίου G1/2 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 361bar / αλουμίνιο 221bar όπως ζητείται |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 360 bar |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεφαλίδα / βαλβίδα αντίστασης |
| Υλικό βαλβίδας | συνήθως με υλικό από χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | αντλία / βιομηχανικό μηχάνημα μονή βαλβίδα overcenter, διπλή βαλβίδα αντίστασης |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 360bar ή αλουμινίου 220bar, όπως απαιτείται |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 36 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεφαλίδα / βαλβίδα αντίστασης |
| Υλικό βαλβίδας | συνήθως με υλικό από χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | ΒBCD-SE-3VIE υδραυλική υπερκεφαλίδα κατασκευασμένη στην Κίνα προσαρμοσμένος τύπος βαλβίδας αντίσταση |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 351 bar / αλουμίνιο 210 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 35 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας μονής οδού |
| Υλικό βαλβίδας | QT500-7 |